Prodej nájmu rodinného domu v Dětřichově u Svitav

Lokalita: Dětřichov, Dětřichov

Datum vložení: 20.06.2017

 

Cena: 2.200.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 99m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 99 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 348 m2

Zastavěná plocha: 95 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme rodinný dům v obci Dětřichov u Svitav. Dům sestává ze dvou nadzemních podlaží, v přízemí domu je zádveří, kotelna, koupelna s WC, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou. Odtud východ na terasu za domem. V přízemí domu je též umístěna garáž s dalším stáním před garáží. V patře se nachází ložnice, pokojík a úložný prostor. Vytápění je zajišťováno elektrickým kotlem a krbovými kamny. TUV - elektrický bojler. Osazena je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Dům je napojen na obecní vodu, elektřinu, odpady - společná ČOV. Za domem se nachází prostorná terasa se zastřešeným posezením, bazénem, grilem, na ni navazuje svažitá zahrada s ovocnými porosty, skalkou, zeleninovým koutem, skleníkem a dřevníkem. V blízkosti se nachází dětské hřiště ( 150 m) , tenisové kurty, školka, autobusová zastávka je cca 250 m. Dům je ve velmi klidné lokalitě, obklopen přírodou. Dům byl postaven v r. 2000 obcí se státní dotací a v současné době je nabízen k převodu ( prodeji) nájem domu. Převod domu do osobního vlastnictví je možný na podzim 2019. V současné době zbývá k doplacení cca 60.000,-- Kč (splácí se formou nájmu po 2.200,-- Kč / měsíc). V roce 2019 bude uskutečněn bezúplatný převod do vlastnictví nájemce, pozemky budou odprodány. Možná je též výměna domu za byt 2-3 + 1 ve Svitavách.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.