Nájem obchodních prostor na náměstí ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Město

Datum vložení: 03.04.2017

 

Cena: 8.000 Kč/měsíc +DPH+služy+jistota+provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 39m2

 

Město: Svitavy

Ulice: náměstí Míru

 

Další informace:

Plocha: 39 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Kancelář typu: obchodní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 1

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu obchodní prostory se vstupem přímo z náměstí Míru ve Svitavách. Prostor sestává z prodejny (24 m2), šatny (2,35 m2), WC (1,5 m2) a skladu (11 m2) . Prostor se nachází pod podloubím v pravé části náměstí. Nájemné činí 8.000,-- Kč / měsíc + DPH a zálohy na služby činí měsíčně částku 1.500,-- Kč. K dispozici je sklad. Prostor je vhodný využít jako prodejnu, provozovnu apod. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 16.000,-- Kč + provize RK ve výši jednoměsíčního nájemného.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek



 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.