Prodej pozemku pro výstavbu v obci Kamenná Horka u Svitav ( 180,-- Kč/m2)

Lokalita: Kamenná Horka

Datum vložení: 03.04.2017

 

Cena: 546.840 Kč + proivize RK + daň z nabytí nemovitých věcí

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Pozemky

Velikost: 3038m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 3038 m2

Druh pozemku: pro bydlení

Elektřina: ano

Voda: ano

 

Popis:
Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu v obci Kamenná Horka u Svitav. Dle územního plánu obce je pozemek určen pro venkovské bydlení. Pozemek je umístěn v mírně svažitém terénu na konci obce Kamenná Horka. Na hranici pozemku je zavedena obecní voda a elektřina. Příjezd je zatím po neupravené cestě, v budoucnu obec vybuduje zpevněnou komunikaci, vybudováno je již veřejné osvětlení.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.