Prodej venkovského stavení ve Vendolí u Svitav

Lokalita: Vendolí

Datum vložení: 06.01.2017

 

Cena: 1.600.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 420m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 420 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: samostatný

Stav budovy: před rekonstrukcí

Podlaží celkem: 1

Plocha parcely: 3481 m2

Zastavěná plocha: 975 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji samostatně stojící venkovské stavení v obci Vendolí u Svitav. Dům je rozlehlý, sestávající z obytné části o dispozici kuchyň, 2x pokoj, chodba, koupelna, WC - celkem 85 m2 a hospodářské části - 2x maštal s původními žlaby, dílna, uzavřená stodola, otevřená stodola, dílna - celkem 300 m2. K dispozici je též garáž - 40 m2. Nad celým objektem jsou rozlehlé půdy. Kolem domu se nachází velká zahrada - 3.481 m2, do které je možný 2x vjezd vedle domu. Dům je napojen na přípojku elektriky, vody a kanalizace. Plyn je zaveden na hranici pozemku. Topení je zajišťováno ústředním topením na tuhá paliva, možnost i lokálního vytápění. Střecha je po rekonstrukci cca 30 let. Zahrada je oplocená a navazuje na pole. V obci je dostupná občanská vybavenost. Nabízené nemovitosti jsou vhodné pro hospodaření (např. chov koní apod.)


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.