Prodej pozemků v obci Kamenná Horka u Svitav

Lokalita: Kamenná Horka

Datum vložení: 28.01.2016

 

Cena: 375.000 Kč včetně provize a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Pozemky

Velikost: 6248m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 6248 m2

Druh pozemku: zahrada

Elektřina: ano

Voda: ano

 

Popis:
Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře6248 m2. Pozemky jsou umístěny u silnice v obci Kamenná Horka, okres Svitavy. Pozemky jsou vedeny v kultuře ostatní plocha, zahrada, orná půda, trvalý travní porost a lesní pozemek. V okrajové části jednoho z pozemku je elektrický sloup, Voda vede v horní části pozemku a přes silnici pod pozemkem. Podle územního plánu obce jsou pozemky určeny k uspokojování potřeb rekreace občanů s možností umístění individuálních rekreačních chat, domků a chalup. Malou část pozemků tvoří lesní pozemek umístěný v jiné lokalitě. Pozemky lze též geodeticky rozdělit na menší výměru a prodat zvlášť. .


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.