Prodej pozemků o celkové výměře 3655 m2 - Hradec nad Svitavou pro výstavbu domu

Lokalita: Hradec nad Svitavou

Datum vložení: 17.06.2015

 

Cena: 1.200.000 Kč včetně provize RK, právního servisu, poplatků, DPH

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Pozemky

Velikost: 3655m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 3655 m2

Druh pozemku: pro komerční výstavbu

 

Popis:
Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 3.655 m2, jejichž začlenění dle územního plánu obce Hradec nad Svitavou je BV - bydlení venkovské. Součástí je stavební parcela o výměře 1.330 m2 - v současnosti vedeno v katastru jako zbořeniště. Ostatní pozemky jsou v kultuře zahrada. Kanalizace, elektřina i voda jsou vedeny nedaleko pozemků, v sousedství je pouze jeden rodinný dům.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.